Gorkšs Gorkšs

Kaspars Gorkšs sācis savu kampaņu

Nedēļa sākusies diezgan interesanti. No sākuma Kaspars Gorkšs tikās ar Juri Gulbi, Lattelecom prezidentu, šonedēļ jau netieši kritizē LFF izvēli galvenā trenera amatam.

Prieks redzēt, ka Kaspars uzreiz iet runāties pie lieliem sponsoriem, un acīmredzot, ar šo kandidātu Lattelecom šefs labprāt veidotu ciešāku sadarbību. Lielāka nauda Latvijas futbolam noteikti nenāks par ļaunu, it īpaši zinot traģisko situāciju ar infrastruktūru un kopējām līkstām futbola saimniecībā. Šodien kopā ar Māri Verpakovski jau diezgan atklāti nostājas pret esošo valdi:

Daudziem bija liels pārsteigums par Māra Verpakovska balsošanu par Gunti Indriksonu kongresā, un šis solis vai nu mākslīgi izspēlēts teātris, vai arī tiešām karalistē briest izmaiņas. Rakstā starp citu ir arī spilgts citāts no paša Māra:

“Esmu pārliecināts, ka nekādu pārrunu nav bijis. Mežeckis ar mani mazliet pakonsultējās, bet negribēja uzklausīt, jo jau Gruzijā pēc zaudējuma bija izvēlējies Starkovu,” norāda Verpakovskis.

Dīvaini šo dzirdēt no cilvēka, kurš atdeva savu balsi par iespēju kļūt par vice-prezidentu un tikt LFF valdē. Liepājas klubs nebūt nav populārākais un spēcīgākais klubs, kaut arī tādas iespējas ir pietiekami labas, jo pārējie dara vēl mazāk. Teikt, ka Verpakovskis ir izveidojis stabilu top līmeņa komandu un tagad var labot lietas nu jau LFF ir mazliet naivi.

Un te jau jābūt ārkārtīgi uzmanīgam. Pat ja Gorkšs būs savācis lielisku saimi ar sponsoriem un atbalstītājiem, kā arī izveidojis labu programmu, LFF prezidentu ievēl neviens cits kā biedrības biedri.

Lietuvas skarbs stāsts un piemērs tikai pierāda, ka korupciju un mahinācijas tik viegli nevar dabūt ārā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *