Twitter Stadium

Twitter paziņo par jaunu 24 stundu sporta kanālu

Visas baumas par Twitter iesaistīšanos sporta tiešraidē ir apstiprinājušas. Sadarbībā ar NFL, MLB, PGA Tour un WNBA (un neskaitot daudzām citām mazāk populārām līgām) socialo tīklu gigants sper platu soli sporta faniem.

Vairāk nekā 70 stundu golfa, ekskluzīvi raidījumi ar Player’s Tribune, kur uzstāsies dažādas NFL zvaigznes un NBA topošas zvaigznes, tādas kā Karl-Anthony Towns, live spēles no MLB (beisbola līgas). Wow, tas ir sākums fantastiskai cīņai par skatītājiem. Jau sen klīst baumas par Facebook un Amazon soļiem šajā virzienā, jācer ka drīz dzirdēsim jaunumus arī no šiem.

Tikmēr viens no svarīgākiem punktiem šeit ir tas, ka tās nav ekskluzīvas tiesības live video, bet gan tikai speciāliem raidījumiem ar zvaigznēm. Tieši tas, kas būtu svarīgi mūsu futbolam – nekad un nekur neatdot ekskluzivitāti, ja pretīm nav tiešām milzīgas summas. Neesmu pārliecināts, ka Synottip Virslīgā tas tika ņemts vērā, jo ir zināmi stāsti, kad daži klubi ieliekot video citās platformās, bija spiesti maksāt lielas soda naudas. Zinot, cik daudz, iespējams ka mūsu lielākais sporta portāls beigu beigās ne tikai nesamaksās neko, bet arī paliks plusos ar šādiem gājieniem. Vai pretīm portāls piesaistījis jaunus skatītājus vai arī nodrošinājis esošo skatītāju palikšanu, nav zināms. Reitingus neviens neskaita, un statistiku par skatītājiem mēs iespējams neredzēsim.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *